Myspace, Myspace Graphics, Myspace Backgrounds

Форум Алины Гросу

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Алины Гросу » Привет Алиночка! » Пожелания юной звездочке Алине Гросу!


Пожелания юной звездочке Алине Гросу!

Сообщений 31 страница 50 из 50

31

С одной стороны это странно.Но в суд я бы не стал подовать,это отрозится на Алине.

0

32

Алиночка умничка, мы ее очень любим. А Илоне повезло потому, что мэр помог собрать голоса. Это только закалит Алину ведь впереди у нее очень многое. Сейчас Алине нужно отдохнуть и с новыми силами взяться за свое любимое творчество. Алина мы с тобой!

0

33

Оксана
tı prava Oksana!

0

34

Встань девчонка не робей
Подними свои глаза
Ты как жалкий воробей
С глаз опять течёт слеза
Позабудь несчастья дни
Такова судьба твоя
Не вернутся вновь они
Если в руки взять себя
Ты всё сможешь,всё пройдёшь
Только силы наберись
Всё что нужно обретёшь
Устремишься птицей в высь
Мне поверь ты эксклюзив
Ты должна себя беречь
Жизнь не сказка и не миф
Вот о чём веду я речь
Ныть и плакать смысла нет
День вчерашний не вернёшь
Ты найдёшь на всё ответ
Если встанешь и пойдёшь
Знай что рядом твои друзья
Не забудь эти слова!

0

35

interessniy virshik!

0

36

Ты хотела сказать интересный но не хороший

0

37

Виталий
he,ti pochemu tak stranno otreagiruval..koneshno horoshiy!
A samoye glavnoye vid stob on bili interessnim!ne tak li?:)

nu nekotoriye slova tut ne podhodyat v smisle dla Alinochki!

0

38

Спасибо.Я передам это моей подруге.

0

39

А как вам этот комментарий на статью:

Автор: Лена
Не смешите мои летние валенки!

Алина- ЗВЕЗДА!

Вы хоть сами понимаете что сказали? Она РЕБЁНОК, реазизующий амбиции мамы, + завышенная самооценка.

Девочку опустили первый раз в жизни. И ЗАМЕЧАТЕЛЬНО.

ПОТОМУ ЧТО, ТО ЧТО ОНА ДЕЛАЕТ (или с ней) ЭТО СМЕШНО!!!!!  ?

0

40

Почему взрослый человек не может смерится с тем что кто то добился большего успеха чем он.

0

41

NEKOTORIYE LYUDI NE MOGUT SEBYE POVERIT STO DRUGIYE TALANTLIVIYE VISHE NIH!
I NE VAZHNO KAKOY VOZRAST!!!!!!!!

0

42

Для мене однаково хто виграв Євробачення в національному фіналі. Однаково, хто і в кого виграє спір. Однаково, в кого завищені амбіції і хто встиг зібрати більше голосів.
Яка зрештою відмінність, буде Аліна представляти Україну, чи її представить інший? Якщо виграє інший - Україна ура!!! Ні - тоді і подумають, може Аліні треба було їхати. І чи не відмінити взагалі цей позорно-видовищний спосіб вибору методом голосування? Так ми ніколи не виберем генія, ніколи не створимо щось путнє. Тому що ми не режисери не професіонали, не співаки. Тоді чому ми взагалі вирішуємо, кому їхати? Що за базар?
А раз таке є - перемогла б Аліна чи інша.. Все одно це був переможець тупих в створенні прекрасного мас а не справжній талант. А значить - для чого взагалі роздувати ці спори..

Для чого? Задайте собі це питання. Ми знову вболіваємо, щоб інші почули Аліну, бо вона подобається нам. Ми знову заперечуємо результати, бо вони не такі, як ми цього хочемо. Ми знову рятуємо світ. Для чого? А ваш внутрішній світ? Ваше сприйняття її пісень? Невже вам мало себе?
Я люблю її пісні. Вони дають мені насолоду, відчуття прекрасного. Вони повертають мені те, що я починаю втрачати і дають змогу інакше глянути на світ. Побачивши в ньому ті світлі тони, яких інколи так не вистачає.
Її голос дивовижно підходить моєму настрою, який інколи виникає. Їїї слова доповнюють гармонію. Мою гармонію. Мій власний безмежний світ. Не світ холодних ідолів Євробачення і не світ масового улюбленця. А мою, створену тільки мною, особисту гавань, якої мені досить, тому що вона - моя!
І мені однаково, хто любить її а хто ні. Слухатиму я пісні переможця Євро чи просто маленької зірочки з наївними дитячими оченятами і красивим голосом. Коли я живу її піснями - мені це байдуже. Ці титули, марки, нагороди - фарс, форма. А суть одна - пісня. Голос. Натхнення.
Я люблю її пісні. І мені цього досить. Я не рятую світ. Я живу тим, що дає мені натхнення. Головне - що Я живу..

Давайте не будемо нести порятунок світу. Давайте слухати її пісні. Інакше для чого кожен знас неповторний? І чому такий великий його внутрішній світ?

Я люблю Аліну. Я.. А інші нехай живуть своїм життям.

0

43

vladchernij ,красиво сказал...Ты вот сейчас написал все,что у меня было в душе,но как-то красиво это написать у меня не получалось.Респект тебе!Абсолютно поддерживаю тебя и готова подписаться под всеми вышенаписаными словами.Спасибо. ;)

0

44

Остаётся лишь принять гримасы судьбы
Которая кривляясь подставила подножку
Ненарочно, просто посмеялась немножко
Ложно верить в идеалы и творить себе кумиров
Вера самая крепкая может быть разбита
Рифма связывает строки словно паутина
Вначале было слово, это слово было "Алина"
В устах поэта лирика становится бессмертна
Продолжением дыхания его произведенья
У скульптора в руках оживает глина
Я делаю шедевр из имени Алина

Я не творю ідеалівв з імені Аліна. Я взагалі не вмію творити шедеври. Але я скажу так..
Я не сподівався. Ні, не програш, якщо так можна сказати. Не спорів - хто переміг. Колись одна людина в моєму персональному блозі сказала - маленька Брітні. Я прочитав біографію - справді, уже в 4 роки серйозно виступала. В чотири!!! І що?! Незважаючи на режисерів, продюсерів, промоутерів і бозна кого - вона співачка поп-стилю. Просто джерело пісень і грошей для себе.
До чого тут Аліна? Ну, все починалося з татуювання наперекір батькам і ще вибриків на хвилі популярності. Боюсь, що закінчиться ще однією Брітні.. Тільки не спішіть засуджувати.. не спішіть заперечувати.. Я не хочу переможця Євро - я хочу ТУ дівчинку, яка співала про маленьку любов і київські каштани. Мені боляче дивитися, наскільки усе знайоме. Я прихильник її творчості. І хоч слова підтримки - це слова підтримки, проте зараз є шанс просто обдумати подальші шляхи .. Я хочу бачити її інакшою! Хочу, щоб вона була такою, якою вона була раніше. Щоб вона розуміла, що головне - це ми, прихильники, фанати, слухачі а не безглузді нагороди. Хочу, щоб була безпосередність, творчість а не статуетки і титули.
Вибачте за критику. Вибачте, якщо вона безпідставна. Але.. Не треба цих позовів. Бо для мене - це просто бажання заробити на її таланті і вперте чиєсь бажання за будь-яку ціну а що Аліна - комусь і неважливо.

Аліна, якщо ти читаєш ці рядки.. Послухай, головне не цей виграш. Головне - ким ти будеш далі. Головне, чи подаруєш ти хвилини шоку перед твоїми піснями, які я колись пережив. Чи зміниш ти комусь життя, чи зробиш його світлішим. Я хотів би бачити тебе просто маленьким ангелом, який співає про нас, про життя, про любов - і співає так, що серця стукають в такт музики.
Подумай.. А ми будемо завжди тебе підтримувати. Адже ми з тобою.

0

45

MOLODEC!vladchernij

0

46

SONECHKO NASHE!

Много слов хороших хочется сказать,
Счастья и здоровья пожелать,
Сердцем и душою вечно не стареть,
И прожить на свете много-много лет.
Желаем, чтоб жизнь никогда не кончалась,
Беда и печаль на пути не встречались,
Вечного счастья, хороших друзей,
Успехов, здоровья и солнечных дней!
Желаем здоровья - ведь часто его не хватает,
Веселья желаем - оно никогда не мешает.
Удачи желаем - она ведь приходит нечасто,
И просто желаем огромного личного счастья!

0

47

привет Алинка когда приедеш в кременчук выступать, АЛИНА У МЕНЯ ХОРОШЫЙ ГОЛОС МОЖЕШ И МНЕ ПОМОЧЬ СТАТЬ ПИВИЦОЙ :dontknow: :shine:  :whistle:

0

48

oow...

Alinocka, ya tebya ochen uvazhayu!!!
ti - staraeshsya, rabotaesh .. et ochen vazhno!!!
i ya veryu shto   TI BUDESH OCHEN OCHEN OCHEN.. HOROSHEY PIVICEY..
A TVOY GOLOS- ET ...

0

49

Алинка желаю тебе всего лучшего!

0

50

: Dobropozhaluvat na forum:)
YA Dasha- esli shto- pishi :)

0


Вы здесь » Форум Алины Гросу » Привет Алиночка! » Пожелания юной звездочке Алине Гросу!